Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

kolczyki srebro, polecicie sklep ?

kolczyki srebro, polecicie sklep ?

Prowadzę sklep z biżuterią. Jednak ostatnio myślę nad wprowadzeniem innych wzorów, niż miałam dotychczas. Interesują mnie kolczyki srebro. Czy wiecie może, gdzie przez internet mogę zamówić kolczyki w hurtowych ilościach?

Dworniok00

Posty: 2

 
Wydaje mi się, że nausznice srebrne znajdziesz w każdym sklepie, jednak mogą być one kiepskiej jakości. Ja zawsze robiąc zakupy dokładnie sprawdzam opis produktu. Wtedy możesz się dowiedzieć z czego są zrobione.

Trynnn45

Posty: 4

 
Wydaje mi się, iż biżuteria srebrna to bardzo dobry wybór, jako prezent dla bliskiej osoby. W sklepach internetowych można znaleźć bardzo fajne oferty niespotykanych wzorów.

derbuś56

Posty: 26

 
Myślę, że nausznice srebrne zakupisz w każdym sklepie z biżuterią. Ja takich produktów nie zamawiam poprzez internet, albowiem się boję. Zawsze idę do jubilera i wybrałam sobie zestaw biżuterii.

sklepowa12

Posty: 11

 
Należałoby pamiętać, aby wybierać srebro wysokiej jakości. Jeśli zakupimy produkt z nieznajomego źródła, może okazać się, że szybko straci kolor i czernieje. Nie należałoby kupować takiej biżuterii.

Kolekcjoner

Posty: 21

 
Kolczyki srebro zakupisz w każdym sklepie ze srebrną biżuterią. Ja nie jestem przekonana do zakupów internetowych, dlatego nie mogę polecić Ci konkretnej strony. Jednak jak byście polecili fajny sklep, to też bym skorzystała z takiej oferty.

Motospec

Posty: 7

 
Srebro jest dobrym dodatkiem do każdej stylizacji. Ja noszę cały czas kolczyki i naszyjnik srebrny. Zawsze wybieram takie delikatne kolczyki, jednak w moim zestawie brakuje czegoś szalonego.

Basienka45

Posty: 12

 
Ja również wybrałabym srebro, ponieważ jest tanie i pięknie wygląda. Ja zdecydowanie wolę srebrną biżuterię od złotej. Zwracaj uwagę przy zakupie na numer próby srebra. Niskiej jakości srebro się ściera i brzydko wygląda.

jpyzio

Posty: 17

 
Powiem Ci, że jest wiele sklepów internetowych. Jednak ja kolczyki nausznice srebrne kupuję tylko z jednego sklepu. Tutaj masz linka do strony internetowej https://hurt.falana.pl/nausznica-srebrna-gladka-srebro-925-k1891-0-5g-p-4231.html. Mają bardzo duży wybór produktów. Mam nadzieję, że Ci pomogłam.

Babeczka

Posty: 5

 
Wydaje mi się, żę kolczyki srebrne kupisz przez internet. Musisz tylko znaleźć stosowny sklep. Ja na nieszczęście nie polecę Ci nic konkretnego, ponieważ również szukam takiego sklepu.

Andzia

Posty: 6