Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

packaging, kogo polecicie ?

packaging, kogo polecicie ?

Znacie kogoś, kto wykonuje oklejanie witryn w Lubinie i nie bierze sporo? Chciałbym się w ten sposób zareklamować, niemniej jednak nie za niesłychanie wiem jak się za to zabrać. Witrynę mam dość sporą, wobec tego byłoby dobrze gdyby zajęli się tym specjaliści.

Motospec

Posty: 1

 
Zastanawiałem się czy zlecać projektowanie opakowań czy zrobić coś samemu. Skontaktowałem się z agencją reklamową i powiem Wam, iż to była właściwa decyzja.

Januszek

Posty: 10

 
Najlepiej zgłosić się do profesjonalnej agencji reklamowej w Lubinie i porozmawiać o swoich potrzebach. Istotne będzie to, czym się zajmują i jaką mają wizję naszej firmy. Reklama jest bardzo potrzebna, bo w ten sposób dotrzemy do większej liczby klientów.

Lechu_351

Posty: 9

 
Mam kasetony z Lubina od jednej agencji. Wyglądają niezwykle dobrze. Nawet klienci mówią, że dzięki temu lepiej jesteśmy widoczni. Dla mnie to była mała inwestycja, natomiast rzeczywiście udało mi się na tym niezwykle mnóstwo zyskać. Polecam taką formę reklamy swojej firmy.

SZczecinek23

Posty: 3

 
Najlepiej zgłosić się do fachowej agencji reklamowej w Lubinie i porozmawiać o swoich potrzebach. Ważne będzie to, czym się zajmują i którą mają wizję naszej firmy. Reklama jest bardzo konieczna, bo w ten sposób dotrzemy do większej liczby klientów.

nikurtes

Posty: 18

 
Jakiś czas temu zamawiałem wizytówki, ulotki, druk w Lubinie w agencji https://www.raval.pl/poligrafia i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. Oni niesłychanie dobrze się na wszystkim znają.

Smutnyjoe

Posty: 17

 
Jest firma, jaka proponuje baner reklamowy w Lubinie. Mają niskie ceny. Ogólnie to agencja reklamowa, jaka zajmuje się wszystkim, co związane z reklamami. Znajomi prowadzą małą firmę i dzięki dobrze dopasowanej reklamie faktycznie wiele na tym zyskali. Cały czas się rozwijają i korzystają z reklamy.

Mord

Posty: 3

 
U mnie działała firma, która oferowała reklamę w Lubinie i naprawdę się na tym znali. Mieli pakiety do wyboru i naprawdę wcale to dużo nie kosztował. Za kilkaset zł miałem logo i mnóstwo przydatnych materiałów reklamowych.

Wraczki333

Posty: 19