Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Proszę o pomoc w znalezieniu wycieczek all inclusive ?

Proszę o pomoc w znalezieniu wycieczek all inclusive ?

Hej. Planujemy pierwszy wyjazd z maluchami poza granice Europy. Szukamy konkretnej sprawdzonej oferty wakacji rodzinnych all inclusive. Cena nie gra szczególnej roli, najważniejsze to zapewnienie dzieciakom zabawy itp.

Damiano

Posty: 8

 
Jak z dziećmi do egzotycznego kraju, to tylko wycieczki all inclusive. Na takich dbają nawet o specjalne menu dla maluchów, które z natury są wybredne i nie korzystają z lokalnej kuchni :) To poza tym o wiele bezpieczniejsze od stołowania się po restauracjach i pubach. No i zupełnie taniej wychodzi.

gruszk56

Posty: 10

 
Jakby ktoś jeszcze coś miał w zanadrzu to polecać :D Czas nagli, a jakoś na razie żadna oferta wakacji all inclusive w Tajlandii nie zrobiła na mnie wrażenia :(

qwed

Posty: 17

 
Polecam zajrzeć na ich stronę clubmed.pl. To organizator wycieczek all inclusive na całym świecie. Mają renomę, są na ryku od 1950 roku. My zaufaliśmy i nie zawiedliśmy się w tamtym roku :)

druhnnna

Posty: 13

 
U nas było bez najmniejszego problemu. Wakacje rodzinne all inclusive udały się jak trzeba. Zresztą jak by się miał urlop na Malediwach nie udać :D Super, bo nasz organizator zapewniał nawet opiekę do dzieci w wieku przedszkolnym, więc mieliśmy wiele czasu dla siebie.

Radziu

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o wycieczki all inclusive, to powiem jedno. Do jakiegoś czasu nie byłem zwolennikiem korzystania z tego rodzaju ofert, ale w końcu przyszedł ten pierwszy raz i za nic w świecie nie mam zamiaru z innych korzystać. Zapłaciłem tyle, co zapłaciłem, ale wspólnie z żoną mieliśmy pełen komfort wszystko pod ręką.

Lechu_351

Posty: 9

 
Sami przekonaliśmy się, że to nie taka prosta sprawa wybrać się bez sprawdzonej oferty z dzieciakami na egzotyczne wakacje. Też uważam, że nie ma to jak wakacje rodzinne all inclusive, a już tym bardziej z jakąś opieką :)

nikurtes

Posty: 18

 
Lepszej opcji od wycieczek all inclusive nie znam. Nie uważam motania się i konieczności posiadania non stop gotówki. Trzeba jednak dokładnie sprawdzić co taka oferta zawiera.

Lalka

Posty: 6