Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

pizza bydgoszcz ??

pizza bydgoszcz ??

Gdzie kochani jecie pizzę w Bydgoszczy? Gdzie wam najbardziej smakuje? Jestem dość wybredna i jak dotąd nie znalazłam jeszcze restauracji, która spełniłaby moje oczekiwania ;) Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.

piekniśś

Posty: 6

 
Najgorsze jest to, że jak zamawiasz pizzę, to z reguły przywożą ją zimną lub delikatnie ciepłą. Jeszcze chyba nigdy nie byłem w pełni zadowolony z zamówienia. W Bydgoszczy jest sporo pizzerii, ale naprawdę chyba żadna z nich nie jest do końca w porządku, jeśli chodzi o dowozy. No chyba, że się mylę. Możecie mnie poprawić.

Sklepik

Posty: 9

 
Najlepsza pizza? Na pewno z mięsem. Ostatnio jadłem z boczkiem. Naprawdę ciekawe zestawienie z warzywami. W Bydgoszczy jest kilka fajnych knajpek, do jakich chodzę, gdy mam już domowych obiadów. Lecz o pizzerii, jaka jest czynna najdłużej nic nie wiem :D

Kowalski

Posty: 14

 
Najlepszą pizzę robię osobiście :D Jak nie mam czasu, to oczywiście wtedy jest okazja do tego, żeby wyrwać się z rodzinką z domu do jakiejś pizzerii w Bydgoszczy. Bywamy wszędzie :)

TomekK

Posty: 12

 
Pieczarki, szynka i brokuły :) To moja ulubiona pizza, jaką na szczęście można zakupić w każdej pizzerii w Bydgoszczy. Znajoma ma większe wymagania i zwyczajnie nie jest zadowolona z realizacji zamówienia :D Gdy nie mam szanse wyjścia, zamawiam jedzonko do domu, lecz to bez wątpienia rzadziej, albowiem wolę ruszyć w drogę przed kolejną porcją kalorii.

Ptaszek

Posty: 22

 
Podobno są lokale czynne do 5 rano. Jak coś wiecie w tym temacie, to też chętnie skorzystam. Czasami jest potrzeba zjedzenia porządnej pizzy późno w nocy, a tu nie ma gdzie zamówić. Polecajcie jakieś miejsca w Bydgoszczy.

mniszko

Posty: 8

 
Niezwykle ciekawy temat, którego wcześniej nigdzie nie odszukałam. Jestem w mieście dopiero od niedawna i nie mam doświadczenia z wieloma restauracjami. Też dowiedziałabym się chętnie, gdzie można zamówić smaczną pizzę w Bydgoszczy. Lubię chrupiącą i koniecznie dużą :D

eQub

Posty: 22

 
Pizzeria w Bydgoszczy godna polecenia www.piratto.pl. Przekonajcie się sami, bo trudno pisać, że coś jest naprawdę smaczne. Tę pizzę po prostu trzeba spróbować. Pozdrawiam.

tadziu47

Posty: 21

 
Małokaloryczna pizza? Nie znam żadnej knajpki w Bydgoszczy, gdzie coś takiego serwują :) Pizza to pizza. Danie, jakim mamy się najeść i już. Od czasu do czasu choć dbam o linię też pozwalam sobie na takie co nieco. W końcu raz człowiek żyje. Nie przesadzajmy.

ATos54

Posty: 15

 
U mnie jak ma być pizza, to koniecznie z mięsem. Muszę czuć, że pojadłem. Najlepiej jakaś wołowinka :) Również czekam na propozycje lokali w Bydgoszczy. Może ktoś mnie tu mile zaskoczy, gdzie można zamawiać pizzę po północy, w niedziele i święta ;)

gruszeczka45

Posty: 6