Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Spływy Tanew, znacie kogoś ?

Spływy Tanew, znacie kogoś ?

Hej, ostatnio mój znajomy zapraszał mnie na spływy kajakowe po Roztoczu. Nigdy jednak nie pływałem na kajaku i mam pewne obawy co do tego czy faktycznie dam sobie radę? Co wy o tym sądzicie?

suderuss3

Posty: 11

 
Jeżeli będziesz przestrzegał wszystkich zasad, które zostaną Ci wcześniej przedstawione to podczas spływu po Tanwie nic Ci się nie stanie. Zasady są natomiast bardzo proste i nie powinieneś mieć kompletnie żadnego problemu ze zrozumieniem ich ani zapamiętaniem. Nie musisz się więc bać o to, że cokolwiek Ci się stanie.

Gosienka54

Posty: 14

 
Jeżeli nie posiadasz swojego kajaka to podczas spływu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. Dostępnych jest bardzo wiele kajaków na których będziesz mógł pływać.

miskowiec45

Posty: 18

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach bowiem sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeżeli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

Ptaszek

Posty: 22

 
Najlepsze spływy kajakowe po rzece Tanew organizuje firma: http://www.splywytanew.pl z jakiej sam korzystam i niezwykle Ci ją polecam. Atmosfera na spływach jest rzeczywiście kapitalna i przede wszystkim jest podczas nich sporo znakomitej zabawy.

bruklin187

Posty: 7

 
Warto posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego ale nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz oczywiście kamizelkę dzięki której nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

Kitas

Posty: 12

 
Jeśli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, iż o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

Hardkorowy Koksu

Posty: 16

 
Sam już wielokrotnie pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są naprawdę przepiękne i z pewnością będziesz wspominał je przez długi czas.

udziec

Posty: 9

 
Nie ulega wątpliwości, iż na każdym spływie kajakowym pozyskasz przeszkolenie na temat tego jak pływać. Spływ ma być dla Ciebie przede wszystkim zabawą a więc musisz pozyskać odpowiednie przeszkolenie aby sobie poradzić.

Kitas

Posty: 15