Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

przenośne garaże Węgry, oferta

przenośne garaże Węgry, oferta

Gdzie mogę zamówić podwójny blaszany garaż przenośne garaż w dobrej cenie? Jest tylko jeden haczyk, a mianowicie potrzebuje tego garażu na Węgrzech i swoich znajomych. Jest jakaś firma z małopolski, która się tym zajmuje?

BBGGRR2

Posty: 1

 
Nigdy takiego garażu nie zamawiałem, dlatego nie wiem czy jest ktoś z Polski, kto jeździ aż tak daleko na Węgry. Z drugiej strony jak jest klient to trzeba mu dać to, czego potrzebuje.

alus

Posty: 6

 
Przeglądałem takie oferty i porównywałem je z tymi, które mamy na Węgrzech. Te polskie są zdecydowanie niezwyklej odpowiednie. Materiały garaży są o mnóstwo doskonalsze.

Kobitka22

Posty: 4

 
Duży wybór kojców dla psów, które dostarczają na Węgry ma firma https://awak-mobilgarazs.hu/kutya-kennel/ i ich polecam. Można dowolnie wybierać wielkość kojca tak, aby pies się tam zmieścił. Wykorzystują do produkcji materiały odporne na czynniki atmosferyczne.

Maciusinski

Posty: 17

 
Myślałem, iż nie ma problemów z przenośnymi garażami na Węgrzech, lecz widzę, iż nie jest z tym za dobrze. Szczerze to nie znam żadnej firmy, jaka ten rynek obsługuje.

Warszawiak

Posty: 21

 
Zamawiałem kojce w Polsce i firma wszystko mi dostarczała. Cena jest o wiele niższa od tych, które znalazłem na Węgrzech. Nawet, jeśli dolicza się transport to i tak wszystko jest korzystne. Wielu moich sąsiadów Węgrów z polskich ofert korzysta i jeszcze nie słyszałem żeby na cokolwiek narzekali. Widać, że im się to opłaca.

aan66a

Posty: 4