Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Perfumy damskie calvin klein, poszukuję ?

Perfumy damskie calvin klein, poszukuję ?

A u mnie zmiany zapachów :) Chyba na wiosnę. Co sądzicie o perfumach damskich carolina herrera? Mnie się podobają. Właściwie wszystkie, które testowałam w drogerii. Jak macie jakieś pewnie miejsce online, dajcie znać.

seniorit5

Posty: 5

 
Malinojeżyna nie tylko fajnie brzmi. Zapach hugo boss zawsze mi odpowiadał. Obecnie praktykuję perfumy damskie dkny. Tu sama malina, ale podobają mi się chyba z powodu paczuli, choć nie wiem, czy przypadkiem to nie irys tak dobrze na mnie działa :) Ogólnie lubię na słodko.

piet

Posty: 30

 
Coś mało poleceń interesujących perfum damskich :( Miałam nadzieję, iż bardziej się kochane wysilicie :) Poważnie czekam i liczę na wasze opinie i polecenia, albowiem akurat znajduję się w sytuacji, gdzie wszystko pachnie tak samo ;)

Krzysio

Posty: 29

 
Piżmo jest bazą ogromnej ilości perfum damskich. Mnie jednak najbardziej przypada do gustu w wydaniu caroliny herrery. Nie wiem dokładnie dlaczego, ale coś jest w nich takiego, że nie sposób porównać je do innych. Może szafran? A wy co o tym sądzicie?

grużdzin

Posty: 15

 
Uwaga kochane, jak chcecie kupić perfumy damskie i być z nich zadowolone, to koniecznie z samego rana. Tylko wtedy nasz węch jest najbardziej wypoczęty i nie spłata nam figla. Poważnie polecam, bo sama tę zasadę praktykuję.

adamczykkk00

Posty: 6

 
Kochane wreszcie doceniłam fakt, że zakup perfum koniecznie musi być z samego rana :) Kultywuję tradycję wąchania, ale oczywiście znane mi perfumy mogę kupić również online, byle być pewną, że wiarygodne. To właśnie dzięki zakup skoro świt doceniłam, że perfumy damskie givenchy są dla mnie :)

miskowiec45

Posty: 18

 
Proponuję zajrzeć tutaj https://makeupmania.com.pl/18-ona. Wybór naprawdę spory. Właściwie wszystkie wiodące marki. Mają hurtowe ceny perfum. Oczywiście same oryginalne.

gruszk56

Posty: 10

 
Jak dla mnie najciekawszym zapachem jest czarna orchidea, czarny fiołek i ambra. Takie zestawienie nut mają perfumy damskie calvina klein Euphoria te klasyczne. Kolejne wersje są oczywiście nieco inne, natomiast ogólnie to właśnie ponadczasowy zapach. Więc może koleżanka te właśnie kupiła. Ja również polecam :)

hubertus

Posty: 13

 
Malinojeżyna nie tylko fajnie brzmi. Zapach hugo boss zawsze mi odpowiadał. Dzisiaj praktykuję perfumy damskie dkny. Tu sama malina, niemniej jednak podobają mi się chyba z powodu paczuli, choć nie wiem, czy przypadkiem to nie irys tak dobrze na mnie działa :) Ogólnie lubię na słodko.

namok

Posty: 15

 
To wracam odnośnie pytania, czy pożądane byłoby online. Z całą pewnością, bo w większości tych większych sklepów, mamy hurtowe ceny perfum. A zbadać wiarygodność w dzisiejszych czasach nie stanowi przecież problemu ;)

Acclaim

Posty: 8