Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Gdzie znajdę dam weselny?

Gdzie znajdę dam weselny?

Dzień dobry, organizuje z grupką moich przyjaciół sylwestra, zapowiada się mega impreza. Sporo osób chce być na niej. Mamy kłopot ze odnalezieniem odpowiedniego lokalu. Szukamy średniej wielkości Sali, wynajmiemy ją za drobne pieniądze. Nie musi ona zachwycać swoim wyglądem natomiast tez niech nie odstrasza. Jeżeli znacie takie miejsce to się nim z nami podzielcie, będzie nam bardzo miło.

Czekam i pozdrawiam.

Gruamer

Posty: 14

 
Dzień dobry wszystkim, niezwykle proszę o radę odnośnie miejsca, w jakim będę mógł zorganizować mój ślub. Jeśli posiadacie namiary na jakąś niezwykle dobrą sale, która będzie ogromna i piękna to dajcie znać, podajcie w komentarzach dane kontaktowe. Cena dla mnie nie gra roli, istotne aby było pięknie i zachwycająco. Czekam z niecierpliwością!

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Balto

Posty: 29

 
Dzień dobry, poszukuje niesłychanie pilnie Sali, gdyż mam zamiar zorganizować sylwestra dla mojej rodziny. Jeśli posiadacie namiary na jakąś skromna lecz także i zadbaną salę to niesłychanie p[roszę o namiary. Interesuje mnie sala z pomieszczeniem kuchennym gdyż mam zamiar sama przyrządzić jedzenie. Czekam na odpowiedzi, sylwester niebawem więc pomóżcie. Dajcie prędko znać.

deamonix1

Posty: 20

 
Cześć, słyszałam, iż niesłychanie dobrą salę można wynająć w www.akacjowydwór.pl. Nie byłam tam nigdy tylko moi znajomi niesłychanie ją polecają, więc może jest warta zainteresowania. Zobaczcie może akurat wam się spodoba. Liczę, iż pomogłam.

Pozdrawiam, przypadkowo odnalazłam wasze forum ;)

Gucio

Posty: 22

 
Hej szukam domu weselnego ponieważ niedługo będę wychodziła za maż i wymaga pilnie zarezerwować termin, jedynie nie wiem gdzie, może polecicie mi jakąś fajną salę? Winna być ogromna, ponieważ mamy sto osób zaproszonych. Będę dużo wdzięczna.

skwiatek

Posty: 19

 
Hejka, mam osiemnaście lat, to oznacza niedługo tyle skończę, moi rodzice wyprawiają mi przyjęcie i z tej okazji poszukujemy miejsca gdzie będzie mogło się to odbyć. Nie poturbujemy Sali na sto ludzi więc sala winna być mała, kameralna. Ważne żeby miała pomieszczenie kuchenne, w jakim będzie można przyrządzać potrawy. Dajcie znać jak gdzieś w takiej byliście, czekam z niecierpliwością.

Dagmara87

Posty: 27

 
Witam wszystkich niezmiernie serdecznie, posiadam podobny problem ze odszukaniem Sali. Organizuje moją czterdziestkę, zapraszam całą rodzinę i znajomych. Jeżeli możecie polecić mi salę w przystępnych pieniądzach to będę ogromnie wdzięczna. Czekam z niecierpliwością albowiem moje urodziny zbliżają się wielkimi krokami.
Dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi pomóc.

Kasiaaaa1

Posty: 20