Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

fotograf na ślub w Zielonej Górze, polecicie?

fotograf na ślub w Zielonej Górze, polecicie?

Zacząłem się interesować fotografem, który mógłby mi zrobić zdjęcia ślubne. Nie za bardzo się na tym znam, dlatego dajcie znać, na co w ogóle zwracać uwagę? Moje doświadczenie w tym niestety jest zerowe.

Rico

Posty: 1

 
Super fotografa na wesele w Zielonej Górze znalazłam na http://jacekpatecki.pl i polecam Wam tę osobę. Wielu moich znajomych ma fotografie właśnie od tego pana i wszyscy jesteśmy rzeczywiście niesłychanie zadowoleni.

Kasia

Posty: 20

 
Każdy ma różne żądania. Znajomy woleli wydać mało, niemniej jednak i efektów też się super nie spodziewali. Inni wydali tysiące złotych i mają teraz wspaniałe zdjęcia ze ślubu i ślubu.

namok

Posty: 5

 
Nie za dobrze na zdjęciach wychodzę, ale akurat ślubne trzeba było zrobić. Musi być przecież jakaś pamiątka, dlatego trzeba zadbać o to, aby była naprawdę bardzo wartościowa, a wtedy będziemy jeszcze bardziej zadowoleni. Fotografa bez problemów się znajdzie.

Kitas

Posty: 16

 
Według mnie zleca się fotografię ślubną w Zielonej Górze tylko specjaliście. To szczególne zdjęcia i nie ma miejsca na ich poprawianie. To nie kolejne urodziny tylko coś więcej, wobec tego trzeba znaleźć kogoś, kto się na tym zna.

syrena88

Posty: 5

 
Wybór fotografów jest bardzo duży. Niestety nie każdy wie jak wykonywać w pełni profesjonalne zdjęcia. Najlepiej jest to sobie sprawdzić w portfolio a wtedy wiemy czy taka osoba jest dla nas odpowiednia czy nie.

ZERO24

Posty: 7

 
Fotograf musi mieć niezwykle spore doświadczenie. To podstawa i wtedy fotografie wyjdą super. Specjalista to i aparatem za sto pln jest w stanie wykonać coś szczególnego. Jeżeli ma do tego nowoczesny i drogi sprzęt to można się spodziewać niesamowitych fotografii.

Black_Riot

Posty: 5

 
Fotografii nie za niezmiernie lubię. Z własnego doświadczenia wiem, że aby wykonać porządne zdjęcia na ślubie i weselu to konieczne jest doświadczenie. Nowoczesny sprzęt też jest znaczący, ale to nie wszystko, zatem należałoby wszystko sprawdzać.

edyta123

Posty: 6