Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

sprzedaż nieruchomości w hiszpanii, polecicie ?

sprzedaż nieruchomości w hiszpanii, polecicie ?

Witam serdecznie. Czy wiele formalności wymaga sprzedaż nieruchomości w hiszpanii? Najlepiej byłoby, gdybyście mogli polecić mi biuro nieruchomości, z którego tam korzystaliście.

Meryk87

Posty: 7

 
Z własnych doświadczeń mogę potwierdzić, że istnieje biuro nieruchomości hiszpania calpe, które w 100% potrafi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów. Współpracowałem z nimi, więc mogę dać namiary na priv :-)

Anna/maja

Posty: 21

 
Nie miałem do tej pory zielonego pojęcia, jakie ceny nieruchomości w hiszpanii obowiązują. Przekonałem się o tym dopiero wówczas, gdy przeczytałem Wasze wypowiedzi na forum.

pilka111

Posty: 15

 
Posiadam namiary na biuro nieruchomości hiszpania calpe, które wykazuje się sporą elastycznością na etapie współpracy. Wydaje mi się, że bylibyście usatysfakcjonowani z jego usług. W razie czego odezwijcie się do mnie w prywatnej wiadomości.

Aniusiaaa1

Posty: 17

 
Wiem, że duża konkurencja panuje, jeśli chodzi o biura nieruchomości hiszpania costa blanca. Niektóre są w stanie zaproponować nawet pomoc w zakresie budowy domu, a więc nieruchomości z rynku pierwotnego. Większość biur cechuje się dość dużą elastycznością.

TomekK

Posty: 9

 
Musicie zwrócić uwagę, aby sprzedaż nieruchomości w hiszpanii przeprowadziła dla Was agencja, która posiada duże doświadczenie oraz odpowiednią renomę. W przeciwnym wypadku możecie zapłacić bajońską sumę jako tzw. prowizję.

dobrmmm

Posty: 14

 
Wydaje mi się, że domy hiszpania ułatwiają kupować profesjonalne biura nieruchomości. Jego wybór powinien być staranny. Sugeruję, abyście sugerowali się między innymi rekomendacjami, a także ilością nieruchomości, jakie biuro posiada w swojej ofercie :-)

Robuś

Posty: 12

 
Nabycie nieruchomości hiszpania zdecydowanie ułatwi Wam to biuro: levantesol.com. Od mnóstwo lat kontynuuję z nim współpracę i nie miałam jakichkolwiek nieprzyjemności. Jestem przekonany, że w Waszym wypadku będzie identycznie. Polecam w 100%! :)

Rrobo159

Posty: 14

 
Wydaje mi się, iż domy hiszpania ułatwiają kupować doświadczone biura nieruchomości. Jego wybór powinien być staranny. Sugeruję, abyście sugerowali się między innymi rekomendacjami, a zarówno ilością nieruchomości, które biuro posiada w własnej ofercie :-)

Lizusek45

Posty: 5